O nas

Lecznica Przy Młynie jest obecnie największą i najlepiej wyposażoną lecznicą weterynaryjną w Ostródzie. Zajmujemy się kompleksowym leczeniem małych zwierząt, a także obsługą ferm drobiu zarówno w woj. warmińsko-mazurskim, jak i mazowieckim oraz pomorskim. Nieustannie podnosimy nasze umiejętności zawodowe uczestnicząc w kursach specjalizacyjnych oraz licznych sympozjach i konferencjach - wszystko po to, by zapewnić państwa pupilom opiekę zdrowotną na najwyższym poziomie.
Nasza lecznica rozpoczęła swoją działalność juz w 1997 roku, na początku jako Gabinet dla ptaków, świadcząc usługi dla hodowców drobiu. Od 1999 roku już w siedzibie przy ul. Mickiewicza 21c zajmujemy się także leczeniem zwierząt towarzyszących.

Właściciel

lek. wet. Anna Jasińska
Specjalista chorób drobiu i ptaków ozdobnych
Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze ferm drobiu. Zdobyta przez te lata wiedza pozwala na rozwiązywanie skomplikowanych problemów na fermach i uzyskiwanie bardzo dobrych wyników. Studia ukończyła na Wydziale Weterynaryjnym w Akademii Rolniczo-Technicznej w Olsztynie w 1991 roku. W życiu prywatnym jej pasją są konie, przez co czas wolny chętnie spędza w stajni.

Pracownicy

lek. wet. Piotr Panek
Specjalista chirurgii weterynaryjnej
Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie. Zgodnie z zainteresowaniami w Lecznicy zajmuje się głównie chirurgią miękką i ortopedią. W 2012 roku ukończył studia specjalizacyjne z zakresu chirurgii weterynaryjnej. Członek Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt (PSLWMZ). Zainteresowania pozazawodowe to sport – głównie squash, a w wolnych chwilach jazda motocyklem.


lek. wet. Anna Paplińska
Zajmuje się internistycznym leczeniem zwierząt towarzyszących, chirurgią miękką i ortopedią. Interesuje się okulistyką i leczeniem nagłych przypadków. Studia ukończyła na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej w Olsztynie w 2008 roku. W życiu prywatnym jest właścicielką rudego kocura oraz interesuje się ogrodnictwem.


lek. wet. Marcelina Włoch
Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Olsztynie. W naszej Lecznicy zajmuje się leczeniem internistycznym oraz zabiegami pielęgnacyjnymi, szczególnym zainteresowaniem darzy dermatologię, przy mikroskopie potrafi zapomnieć o całym świecie. Ukończyła profesjonalny kurs groomingu u Pani Elizy Tomczak. Prywatnie mieszka z wiecznie głodnym kotem o imieniu Kotlet, ceni dobrą literaturę, film oraz lubi spędzać wolny czas na łonie natury.


lek. wet. Paulina Jasińska
Ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej w Olsztynie. Związana z lecznicą od jej powstania. Zajmuje się leczeniem internistycznym, zabiegami stomatologicznymi oraz zabiegami pielęgnacyjnymi. Ukończyła kurs groomingu u pani Elizy Tomczak. Prywatnie właścicielka konia o imieniu Apacz. Interesuje się literaturą piękną, filozofią, kinematografią i piłką nożną.


mgr inż. Klaudia Machnij
Absolwentka Wydziału Bioinżynierii Zwierząt w Olsztynie oraz technikum weterynaryjnego, ukończyła także profesjonalny kurs groomingu u Pani Elizy Tomczak. W naszej Lecznicy zajmuje się zabiegami pielęgnacyjnymi oraz asystuje lekarzom w zabiegach chirurgicznych. Prywatnie prowadzi własne gospodarstwo oraz pasiekę, w wolnym czasie zaczytuje się w kryminałach oraz fantastyce, ceni też dobry film.


mgr Anna Kupniewska
Pracuje na stanowisku administracyjnym. Ośmioletnie doświadczenie pracy w lokalnej gazecie sprawiło, że bardzo łatwo nawiązuje kontakt z klientami. Studia ukończyła na Wydziale Socjologii i Pedagogiki w Wyższej Szkole Informatyki i Ekonomii TWP w Olsztynie w 2007 roku. Prywatnie jest właścicielką kremowego kocurka. Bardzo lubi oglądać programy przyrodnicze. Czas wolny najchętniej spędza ze swoją córką lub czytając książki.