O nas

Lecznica Przy Młynie jest obecnie największą i najlepiej wyposażoną lecznicą weterynaryjną w Ostródzie. Zajmujemy się kompleksowym leczeniem małych zwierząt, a także obsługą ferm drobiu zarówno w woj. warmińsko-mazurskim, jak i mazowieckim oraz pomorskim. Nieustannie podnosimy nasze umiejętności zawodowe uczestnicząc w kursach specjalizacyjnych oraz licznych sympozjach i konferencjach - wszystko po to, by zapewnić państwa pupilom opiekę zdrowotną na najwyższym poziomie. Nasza lecznica rozpoczęła swoją działalność juz w 1997 roku, na początku jako Gabinet dla ptaków, świadcząc usługi dla hodowców drobiu. Od 1999 roku już w siedzibie przy ul. Mickiewicza 21c zajmujemy się także leczeniem zwierząt towarzyszących.

Właściciel

Lek. wet. Anna Jasińska
Specjalista chorób drobiu i ptaków ozdobnych
Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze ferm drobiu. Zdobyta przez te lata wiedza pozwala na rozwiązywanie skomplikowanych problemów na fermach i uzyskiwanie bardzo dobrych wyników. Studia ukończyła na Wydziale Weterynaryjnym w Akademii Rolniczo-Technicznej w Olsztynie w 1991 roku. W życiu prywatnym jej pasją są konie, przez co czas wolny chętnie spędza w stajni.

Pracownicy

Dr n. wet. Hubert Matyjasik
Specjalista chirurgii weterynaryjnej
Jest specjalistą od ortopedii, chirurgii miękkiej i obrazowania, ale równie dobrze zajmuje się internistycznym leczeniem zwierząt towarzyszących. Jest współautorem publikacji naukowych z zakresu chirurgii i obrazowania. Studia ukończył na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej w Olsztynie w 2007 roku, po czym w 2013 roku doktoryzywał się. W życiu prywatnym jest miłośnikiem nauk przyrodniczych oraz aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.


Lek. wet. Anna Paplińska

Zajmuje się internistycznym leczeniem zwierząt towarzyszących, chirurgią miękką i ortopedią. Interesuje się okulistyką i leczeniem nagłych przypadków. Studia ukończyła na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej w Olsztynie w 2008 roku. W życiu prywatnym jest właścicielką rudego kocura.


Lek. wet. Marcelina Włoch

Zajmuje się leczeniem internistycznym, strzyżeniami i zabiegami pielęgnacyjnymi. Ukończyła kurs groomingu dla profesionalistów prowadzony przez Elizę Tomczak, prezes Polskiego Stowarzyszenia Groomerów i Groomera Roku 2011. Studia ukończyła na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej w Olsztynie w 2012 roku.


mgr Anna Kupniewska

Pracuje na stanowisku administracyjnym. Ośmioletnie doświadczenie pracy w gazecie lokalnej sprawiło, że łatwo nawiązuje kontakt z klientami. Studia ukończyła na Wydziale Socjologii i Pedagogiki w Wyższej Szkole Informatyki i Ekonomii TWP w Olsztynie w 2007 roku. W życiu prywatnym jest mamą małej Madzi, z którą uwielbia spędzać czas.